- Linje 1: Aabenraagade - Angelbogade-Havretorvet (1907),
- Glasværk-Havretorvet (1912),
- Østersøbadvej-Hovedbanegård (1927-1973)
- Linje 2: Frueskovvej-Kredsbanegård (1911-1943)
- Linje 3: Glasværk-Mørvig (1912),
- Østersøbadvej-Mørvig (1927-1957)
- Linje 4: Aabenraagade-Lyksborg (1925),
- Søndertorvet-Lyksborg (1926-1934)